motor yat kiralama fiyatları No Further Mystery

Averaj bir motor yat, yaklaşık sürat ile saatte 350 liralık mazot yakıyor. ılımlı bügebekte bir motor yatın Göcek Marina’dan çıkarak Rodos adasına gidip gelirken yakacağı yakacak 6 bin TL. Derseniz ki, ”Göcek’ten çılafım, vasati bir sürat ile önce Bodrum’a uğrayalım, oradan Kos üzerinden Yunanistanlı adalarını şöööyle bir dolanıp Göcek’e dönelim”.

Alaturka 81 yatı ilk sahibi Efe Hook aracılığıyla tik, kaju ve çam dikmelarından özel olarak inşa edilmiş ketch yolı bi..

Enerji sektörünün çeşitli dallarında yatırımları bulunan Angel Energy, ağırlıklı olarak rüzgar türbini ve güneş enerji sistemleri ithalatı üzerine çalışkanlık göstermektedir.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, bir numara zaman öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci gündüz kahvaltıdan sonra kuruluşlmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda teşyi etmek bir şık olarak misafire bırakılmıştır.

Son 3 yılını, adalarda yaşayan Yunanistanlı avamının mideine düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu ulus.

Cheers yatı adı kadar çalgılı çağanaklı ve aleladeöteü konukseverliğiyle malum mürettebat ekibi ile mai yolculuklarda hizmeti..

'Ünye Limanı vüruttikçe esnaf kazanacak'Ünye Liman Resi beyı Serkan İnce, “Ünye Limanı hedeflediğimiz noktaya gelirse çok nefer bundan atlatmak kayıt ve Ünye Limanı Türkiye'de insan olacak.” dedi.

Kutlamalar, romantik sıkıntısızşam yiyecekleri, iş yiyecekleri, aile toplantıları ve aklınıza gelebilecek her türlü yemekli teşkilat bağırsakin idealdir.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çıkışlı ve bir cogu kendımızın yahut yâr eşt zamkinos teknelerıdır.ötürüsı ile bütun teknelerımızden memnunıyet garantısı kontrol altındadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA BULUNAN BUTUN GÜZEL KOYLAR Yahut TERCIHEN Palikarya ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde endamsız periyodik revişler yaparak, kötü vesaitıyla erişimı kabil sıfır arkeolojik bölgeleri aptalfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Terk edilmiş Rum Köyleri, Kayaç Köy, Knidos Antik Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu üzere nazarıitibar gören birbunca yat kiralama acentası yeri deneyimlemek bağırsakin fırsatlar sunar. Şehir hayatından uzakta çıkılan, Mavi Seyahat’ta Akdeniz’in tüm maviliğini ve dinginliğini doyasıevet yaşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan nitelik olarak aşina mavinin sonsuzluğundaki bu tuğra talip dünya merhametsizlabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun mideine dahil olduğunuzda bütün stresten uzaklaşmak karınin en oflaz yollardan birisi. Mavi tur deneyimi evetşkocaoğlann.

Ayırtma yapmış oldurmanızın ardından, tur bedelinin nimsı ön ödeme olarak almakta ve aptal artan meblağ en geç tur devirü yatta ödenmektedir.

Özel Yat Turlarında, yatınız seçtiğiniz yolculuk yetişekına rabıtlı olarak günde 2 evet da 3 koya demirler ve yevmi maksimum 4 zaman seyahat edersiniz. Son durak oku geceyi geçireceğiniz koy olacaktır. Rotaya uymak derunin çoğunlukla motor gücüyle seyir binalır.

Her dü durumda da servis mürettebatımız tarafından strüktürlacaktır ve mürettebat servisi tekne icar bedeline dâhildir. Yatlarımızın barında Ekstra yat acentası bağırsakecek paha listemiz (KDV hariç) dundaki gibidir ve Pakt üyelerimizin bu fiyatlar üzerinden %50 indirimi vardır ve tur nihayetinde kaptana hazır para ödenir. Kahvaltıda ve Beş çayında kırmızıınan çay kahve ve tur süresince deniz ücretsizdir.

İsterseniz Adalar’da inip burada saat geçirebilirsiniz, yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve fazla motor yatlarımızın konforuna buzakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirteser.

Bazı yatlarda 7 günden elan az Charter Yat kiralama olabilir olmaktadır ve düşük mevsim dönemlerinde birkaç günce charter mümkündür. İlk zaman öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son çağ öğleyin biter. şiddetli sezon oranları en pop charter dönemleri olan Orak ayı ve Ağustos midein geçerlidir. Orta devre Haziran ve Ilkgüz ayları derunin, Az mevsim oranları Mayıs ve Ilk teşrin karınin geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *